Urban Art Festival 2018 (vol.2 )

Mestský multižánrový festival Urban Art Festival vol.2 sa konal 30.6-1.7.2018 v uliciach Bratislavy.

Urban Art Festival vol.2 je festivalom ktorý má vo svojej DNA v prvom rade spájanie a spoluprácu. Okrem toho, že prináša množstvo zábavy a ničí nudu v Bratislave spája a prepája existujúce podujatia. Tým vytvára celomestský festival a vy tak máte možnosť zažiť to najlepšie, čo sa v meste deje a spoznať pri tom významné miesta Bratislavy. Tento ročník sme pre Vás pripravili 6 pódií, 40 vystúpení rôznych hudobných žánrov, handmade zónu, vína pred Starou tržnicou, Dáždnikovú ulicu, detskú zónu, pouličných umelcov, doprava turistickým vláčikom a loďou a mnoho iného. Urban Art Festival tento rok spojil 6 festivalov, takže na Vás čaká piknikovanie v Sade Janka Kráľa, nekonečné možnosti ochutnávania Burgrov a pív, cestovanie v čase, víťazné filmy z 45. ročníku Ekotopfilm festivalu, neuveriteľné hudobné vystúpenia priamo v uliciach a môžete byť pritom ako vzniká najväčšia bratislavská mestská „Street ART“ galéria.

Festival organizuje Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism. Bratislava Region Tourism podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Vytvára a realizuje marketing a propagáciu cestovného ruchu pre svojich členov doma a v zahraničí. Podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva. Organizuje podujatia a poskytuje poradensko-konzultačné služby svojim členom.

 

Viac informácii a fotiek na www.urbanartfestival.sk

* Poznámka: V súvislosti s nariadeniami GDPR nemôžeme zobrazovať fotografie ľudí, od ktorých nemáme súhlas so zverejnením. Z toho dôvodu na týchto stránkach uvidíte len veľmi prísny výber z cca 1000 fotografií, na ktorých ľudia nie sú identifikovateľní, resp. nespadajú do kategórie verejných osôb a umelcov. Pri posudzovaní kvality predložených fotografií prosím pamätajte na to, že tie najlepšie (=emotívne) fotky sme proste nemohli zverejniť.

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať