Prečo zvoliť na fotenie eventu profesionálneho fotografa

Viem si predstaviť to pokušenie osloviť niekoho vo vašej kancelárii, aby priniesol na váš firemný event fotoaparát. A možno ste v pokušení, že to zvládnete sami. Ponúkam vám pár dôvodov, po ktorých možno budete chcieť zvážiť prenájom profesionálneho fotenia za vás.

Profesionálny fotograf má správne vybavenie

Profesionálny fotograf investoval do svojho vybavenia veľa peňazí. A to nielen do kvalitného fotoaparátu, ale aj do celého radu objektívov, filtrov a možností osvetlenia, aby dostal tie najlepšie možné fotky.

Skúsený fotograf vie predpokladať

Profesionálny fotograf je pripravený na výbuch radosti, potlesk, alebo vrchol niektorého čísla z umeleckého vystúpenia. Počká si na správny okamih a odfotí atmosféru tak, aby sálala aj z fotografie.

https://www.instagram.com/p/BWwp3M1gAnT/?taken-by=magastudiosk

Vy a fotograf máte v mysli rovnaké ciele

A to sú skvele vyzerajúce fotky! Túžbou profesionála je získať záber najvyššej kvality, pretože to je aj jeho vizitka! Nie je na vašom evente, aby sa zoznamoval, alebo sa bavil – je tam aby zachytil jedinečnosť Vašej akcie. Ak zdieľate jeho fotky, zdieľate jeho prácu a on chce, aby všetko vyzeralo tak dobré, ako je to možné.

Fotograf investoval veľa do svojho (fotografického) vzdelania

Odfotiť fotografiu v protisvetle, v daždi, v tme, alebo aj za plného poludnajšieho slnka chce veľa infromácií, skúseností a vedomostí o tom ako veci fotiť tak aby vyšli fotky nielen použiteľne ale aj naozaj pekne.

Profesionálny fotograf vie, ako uvoľniť hostí pre fotenie

Všetci vieme, že mnohí ľudia nie sú fotografovaním nadšení, ale fotograf vie ako pracovať s odmietavými ľuďmi, hanblivými dámami, alebo rozjašenými deťmi.

https://www.instagram.com/p/BWfb0S8g4rr/?taken-by=magastudiosk

Profesionálne vám ponúkne sumár záberov

Profesionál vie ako zachytiť atmosféru vášho eventu. Či sú na ňom malé skupinky, jednotlivci, detaily, alebo špeciálna výzdoba – fotograf je trénovaný v tom, aby zachytil udalosti tak ako sa rozvíjajú. A potom vám o tom fotkami povie ich príbeh.

Existuje celý rad prípadov, keď treba fotografovať špeciálne akcie pre vašu skupinu alebo biznis. Od malých akcií, ako je napríklad malé neformálne stretnutie kancelárie až po veľký fundraisingový galavečer. Profesionál za fotoaparátom dokáže zachytiť jedinečné okamihy počas akcií ako sú:

  • firemné dni
  • večere s programom
  • výročná schôdza
  • školenia a prezentácie
  • teambuildingy
  • otváracie eventy
  • skupinové alebo individuálne fotky kľúčových zamestnancov
  • iné

Teraz je ideálny čas naplánovať udalosť pre vaše podnikanie, rodinu, alebo skupinu. Kontaktujte  ma pre fotografovanie udalosti, ktorú si budete dlho pamätať.

 

Páčil sa vám článok? Zadajte svoj email a ďalšie články Vám prídu automaticky do schránky!

[mc4wp_form id=”6540″]

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať