Otvorenie kultúrneho centra Nádvorie v Trnave

Nádvorie v historickom centre Trnavy bolo slávnostne otvorené 4. apríla 2018. Počas 5 dní plných programu si stovky návštevníkov v kultúrnom centre vychutnali nielen vizuálne atraktívne a nasvietené nádvorie obklopené zrenovovanými budovami, ale aj koncerty Jany Kirschner, Hudby z Marsu, Pary a iných atraktívnych kapiel.

Projekt Nádvorie, za ktorým stojí rodina spoluzakladateľa svetovo úspešnej softvérovej firmy Eset Miroslava Trnku, vznikal postupne od roku 2012.

Otvorenie bolo týždňovým festivalom workshopov, tvorivých dielní, divadelných predstavení a koncertov. Po otváracom koncerte Jany Kirschner vystúpili počas nasledujúcich dní napríklad trnavská Hudba z Marsu či kapela Para, ktorej členovia sú tiež architektmi Nádvoria. Pripravené boli workshopy, napríklad s návrhárkou Lenkou Sršňovou, Divadlo bez domova, detské divadlo Tuš, knižná revue s Danielom Pastirčákom alebo beseda s tvorcami Nádvoria.

Rád fotografujem otváranie nových priestorov a iných firemných podujatí, lebo vtedy sú miesta a budovy čisté, steny neošúchané a aj podlahy žiaria novotou. Takéto fotky architektúry, budov a kancelárií je radosť robiť. Samozrejme fotenie firemného officu nie je také zaujímavé ako napríklad fotenie koncertu, alebo firemného eventu, má však iné kvality, ktoré ho robia zaujímavým.

* Poznámka: V súvislosti s nariadeniami GDPR nemôžeme zobrazovať fotografie ľudí, od ktorých nemáme súhlas so zverejnením. Z toho dôvodu na týchto stránkach uvidíte len veľmi prísny výber z cca 4000 fotografií, na ktorých ľudia nie sú identifikovateľní, resp. nespadajú do kategórie verejných osôb a umelcov. Pri posudzovaní kvality predložených fotografií prosím pamätajte na to, že tie najlepšie (=emotívne) fotky sme proste nemohli zverejniť.

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať