Služby, ktoré vám poskytujeme

Sme profesionálni eventoví fotografi. Na naše služby sa môžete spoľahnúť.

Okrem fotenia a kamerovania vašich eventov ponúkame aj rozšírené služby v oblasti postprodukcie, spracovania multimediálnych dát, zálohovania a konzultácií.

Fotografovanie eventov

Fotografická dokumentácia eventov, konferencií, kongresov, ale aj firemných, športových a iných výročných udalostí. Fotíme zamestnancov, pracovné tímy a robíme produktové fotografie výrobkov.

Kamerovanie eventov

Točenie reklám a produktových videí. Robíme aj viachodinové záznamy konferencií a iných podujatí s použitím viacerých kamier. Spracovávame nahraté záznamy a synchronizujeme viackamerový záznam s externe nahrávaným zvukom.

Postprodukcia fotografií a videa

Spracovanie dodaných fotografií, retušovanie a iné postrodukčné práce v oblasti multimédií. Strih videa, vytváranie filmov z dodaných materiálov.

Riešenia a konzultácie v oblasti spracovania multimédií

Robíme analýzy procesov pri spracovaní multimédií, programujeme a implementujeme konkrétne riešenia pre hromadné spracovanie fotiek a videí. Navrhujeme zálohovacie systémy so zabezpečením pre použitie na internete.

Objednajte si nás na fotenie vášho eventu

Potrebujete viac než len fotenie eventu?

Fotíme predovšetkým firemné podujatia. V rámci eventu vieme urobiť aj prezentačné portréty ľudí, alebo formálne skupinové fotografie.

Máte otázky?

Neváhajte nás osloviť s netradičnými požiadavkami, alebo projektami, ktoré vyžadujú špeciálnu prípravu.

Veľmi záleží od typu eventu a jeho dĺžky. Na dlhej prednáške, kde sa toho moc nedeje bude fotiek menej ako na športovom dni pre deti, kde paralelne beží 10 aktivít. Celkovo je ale priemer približne 40-60 fotografií za 1 hodinu eventu.

Získate plné práva ku všetkým odovzdaným fotografiám. Budete ich môcť použiť na čokoľvek budete chcieť bez nášho dodatočného súhlasu.

Podľa ďalšej dohody môžete dostať fotografie už nasledujúci deň po evente. Naším štandardným zvykom však je dodať nasledujúci deň cca 10 fotografií zachytávajúcich prierez eventu a do 4 dní zvyšok fotografií z celého eventu. Fotkám, ktoré vyžadujú extra post processing (predovšetkým portréty, prípadne fotografické kompozície z viacerých fotiek) budú dohodnuté samostatné dodacie lehoty.

Fotografie posielame štandardne cez niektorú z online služieb ako napr. uschovna.cz, alebo wetransfer.com.

Fotografie odovzdávame v 2 kvalitách – vo vysokom rozlíšení (cca 6000x4000px) pre potreby tlače, a v nízkom rozlíšení (cca 1500x1000px) pre potreby rýchleho prehliadania, sharovanie na facebooku, webe, posielania emailom apod.