Fotografovanie business profilu, Bratislava

Na fotenie ďalšieho obchodného portrétu sme museli vybrať netradičné prostredie – kanceláriu našich kolegov z Compas Atelieru a Orbis Street Food.

Dôvod, prečo si väčšina ľudí dáva profesionálne nafotiť svoj portrét, sú najčastejšie obchodné účely – zvyčajne pre sociálne médiá, sociálne siete (napríklad LinkedIn), vizitky alebo firemné webstránky s obrázkami pracovného tímu. Niektorí ich môžu použiť aj pre tlačenú reklamu, alebo firemné publikácie. Bez ohľadu na to, kde a ako chcete fotografie používať, platí, že celkový dojem pre klientov bude oveľa profesionálnejší ako akýkoľvek snímok z mobilu, ktorý momentálne používate.

Našu klientku sme fotili v kancelárií, ale na naše (a aj na jej) prekvapenie, vynikajúce svetlo a pozadie pre fotenie sa ukázalo byť netradične priamo v sprche. Uhádnete, ktoré sú tie zo sprchy? 🙂

20170815-business-headshots-2849-edit-01

20170815-business-headshots-2761-edit-01

20170815-business-headshots-2666-edit-01-684x1024

Chceli by ste aj vy podobný pracovný portrét? Neváhajte nás osloviť! Prídeme priamo k vám do práce a všetko odfotíme vo vašom známom a reprezentatívnom prostredí, bez stresu a chaosu.

 

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať