Trend publikoval naše fotky zo SFH Leto 2017

Aj tento rok sme fotili spoločensko-športové podujatie Slovenské Firemné Hry – Leto, ktorý sa pod hlavičkou firmy Elcop konalo v šamorínsko x-bionic centre. Naše fotky boli opäť uverejnené v online aj tlačenej verzii prestížneho týždenníku Trend na čo sme patrične hrdí.

Oskenovaný dokument PDF si môžete stiahnuť pozrieť aj cez našu webstránku.

Zdroj textu: TREND č. 38 z 20. septembra 2017 [linkpdf z online verzie si môžete pozrieť tu]

Tradičné športovo-spoločenské podujatie organizované týždenníkom TREND a agentúrou ELCOP sa rozhodlo pre zmenu a po dvadsiatich rokoch vo Vysokých Tatrách sa presťahovalo do olympijského tréningového centra x-bionic sphere v Šamoríne.

Záujmu 250 účastníkov z 20 firemných tímov sa tešil mini atletický míting, ale v programe bolo aj ďalších jedenásť disciplín. Medzi nimi plážový volejbal a plávanie jednotlivcov i firemných štafiet vo vodnej aréne AquaticSphere. Záštitu nad hrami ako ich ambasádor prijal bývalý rýchlostný kanoista, olympijský medailista a niekoľkonásobný majster sveta Juraj Bača a hosťom bol aj český bývalý bedmintonista, účastník troch olympiád Petr Koukal. Hry nové a iné mali aj nových víťazov – tím dm drogerie markt po rokoch odsunul tradičného víťaza Accenture na druhú priečku. Tretie miesto obsadili reprezentanti špeciálneho partnera hier DXC Technology so sloganom Úspech vďaka zmene. Spríjemnenie priniesla značka Mercedes-Benz, ktorá spestrila sprievodný program testovacími jazdami. Víťazi disciplín získali ubytovanie na jednu noc od od x-bionic sphere a trojmesačnú kartu MultiSport umožňujúcu vstup do zazmluvnených športovísk. Za čím nám však na hrách v Šamoríne bolo ľúto, je Beh za Tatry, ktorý sa však uskutoční ako samostatné podujatie 23. septembra na Štrbskom Plese opäť s podporou svojho generálneho partnera X-Net.

sken-trend-sfh-leto-2017-768x1024

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať