Fotograf na konferenciu

Ponúkame profesionálne služby v konferenčnej a kongresovej fotografii.

Ponúkame širokú škálu služieb fotenia eventov, podujatí, kongresov a akcií. Máme viac ako 15 rokov skúseností v profesionálnom biznise. Náš tím vám dodá služby kvalitnejšie než budete očakávať.

Prečo má zmysel fotografovať konferenciu

Do plánovania a realizácie firemnej konferencie sa investuje množstvo úsilia a peňazí. Má preto logiku, že je dôležité, aby bola zachytená pre interné potreby, ale aj pre celkové PR organizátora.

Najčastejšie sa na konferencii dokumentujú nasledovné oblasti:

  • Spíkri, rečníci, umelci a iní vystupujúci
  • Branding organizátora a partnerov
  • Publikum
  • Networking
  • Oddychové zóny a chill-out miesta
  • Miestnosti a program v nich 
  • Všeobecný dizajn scény

Ako fotíme konferenciu my

Máme skúsenosti s fotografovaním všetkých typov firemných konferencií – od malého stretnutia až po veľkú konferenciu. 

Zistili sme, že každé podujatie je jedinečné a organizátori majú špecifické požiadavky, pokiaľ ide o fotky. Najviac záleží na tom, ako sa fotografie z konferencie budú používať.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa budeme snažiť, aby všetky vaše požiadavky boli v plnej miere prediskutované, aby sme plne pochopili vaše potreby.

Na miesto konania dorazíme predčasne, aby sme sa stretli so všetkými kľúčovými ľuďmi a získali predstavu o mieste konania a jeho konkrétnych požiadavkách.

Pri fotení eventu sa správame diskrétne. Uvedomujeme si, že to nie sme my, na koho sa ľudia prišli pozrieť. Pre tento účel používame najmodernejšie fotoaparáty schopné fotografovať pri slabom osvetlení a bez použitia blesku. Chápeme, že neexistuje nič rušivejšie, ako fotografov blesk odpálený každých niekoľko sekúnd.

Naopak, ale vieme, že sú chvíle, kedy môže byť blesk veľmi užitočný –  napríklad, keď ľudia dostávajú ocenenia atď.  Počas celého dňa sme v kontakte s organizátormi podujatia, aby sme zabezpečili, že budeme pokračovať vo fotení aj ak dôjde k nejakým zmenám.

Ďalšie možnosti pri fotení konferencie

Konferencia môže byť skvelou príležitosťou aj na aktualizáciu profilových fotiek zamestnancov.  Na vašom podujatí môžeme vytvoriť fotografické štúdio a odfotiť vám profily vašich ľudí. Štúdio môžeme spustiť v prestávkach alebo po konferencii.

Mnohí organizátori konferencií zahŕňajú do programu aj nejakú formu teambuildingu. .

Fotografovali sme už rôzne city challenges, prehliadky mesta, ale aj výlety loďou po Dunaji.

Takéto fotky vám môžme nafotiť tiež.  Je pravdepodobné, že hostia budú chcieť vidieť tieto možno radšej ako tie z konferencie.

Naša extra ponuka

Aj keď mnohé firemné udalosti sú podobné, každá z nich je jedinečná svojimi požiadavkami z hľadiska fotografie, času, doručenia a množstva úprav. Preto vám radi poskytneme cenovú ponuku na základe vašich potrieb.

Ďalšie možnosti, ktoré sa ponúkajú na zváženie:

  • tlač fotografií na mieste
  • prenosné štúdio (napr. pre portréty)
  • okamžité zverejňovanie fotiek na sociálne siete, alebo posielanie emailom

Objednajte si nás na fotenie vášho eventu