Fotenie na Globsec 2019

Ako som fotil na najväčšej bezpečnostnej konferencii v strednej Európe, ktorý pripravuje think-tank Globsec Policy Institute.

Viac ako 1300 hostí a 150 rečníkov z viac ako 60 krajín diskutovalo o najnaliehavejších bezpečnostných otázkach na konferencii GLOBSEC, ktorá sa uskutoční 6. – 8. júna 2019 v Bratislave.

Najväčšia bezpečnostná konferencia v strednej Európe pozvala niekoľkých popredných politikov z rôznych krajín. Na stretnutí sa okrem slovenského prezidenta Andrej Kisku a premiéra Petra Pellegriniho zúčastnil aj český premiér Andrej Babiš, spolu so srbským prezidentom Aleksandarom Vučičom, prezidentom Čiernej Hory Milo Dunakovičom, hlavným vyjednávačom EÚ Brexit Michelom Barnierom, senátorom USA Ronom Johnsonom a generálnym tajomníkom Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) Thomasom Gremingerom.

Chcel by som napísať, že som pôsobil ako fotograf na celej konferencii Globsec 2019, ale nebola by to pravda. Fotil som len dekorácie, ktoré pripravovala dekoračná agentúra Foufou. Možno niekedy v budúcnosti.

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať