Mal som tú česť zachytiť jednu z netradičných párty tejto sezóny – firemný event spoločnosti Packeta v modernom priestore Edison Parku v Bratislave. Táto noc bola plná energie, skvelej hudby a nezabudnuteľných momentov, ktoré som mal možnosť zachytiť cez svoj objektív ako profesionálny eventový fotograf.
Edison Park, známy svojou všestrannosťou a štýlovým industriálnym dizajnom, poskytol ideálne kulisy pre túto akciu. Priestory boli perfektne prispôsobené na veľkú párty – od tanečného parketu, kde sa zamestnanci Packety poriadne vybláznili, až po chill-out zóny, kde si mohli oddýchnuť a pokračovať v networkingu. Packeta, líder v doručovacích službách, ukázala, že vie nielen efektívne doručovať balíky, ale aj zorganizovať event, ktorý ľudí spája a baví.
Ako vždy, môj cieľ bol zachytiť emócie a atmosféru – od spontánnych úsmevov počas tanca až po detaily výzdoby, ktorá dotvárala jedinečný vibe tejto noci. Fotografie z tejto párty sú živým dôkazom, že firemné podujatia nemusia byť len formálne – môžu byť plné života a zábavy. Podobnú atmosféru som zažil aj pri fotení vernisáže výstavy súčasného umenia, kde sa kreativita snúbila s uvoľnenou náladou.
Tento event mi pripomenul, prečo milujem fotografovanie párty a firemných akcií – každý moment je jedinečný a moja úloha je uchovať ho navždy. Ak vás zaujíma, ako vyzerá moja práca na iných podujatiach, pozrite si napríklad článok o koncerte Mr. Teddy and the Sidekicks, kde som dokumentoval hudobnú energiu v plnom prúde.
Ak plánujete vlastné podujatie v Bratislave a hľadáte fotografa, ktorý zachytí jeho dušu, neváhajte ma kontaktovať.