Fotograf na event

Ponúkame profesionálne služby v eventovej fotografii.

Ponúkame širokú škálu služieb fotenia eventov, podujatí, kongresov a akcií. Máme viac ako 15 rokov skúseností v profesionálnom biznise. Náš tím vám dodá služby kvalitnejšie než budete očakávať.

Dôležitý pracovný event treba dokumentovať

Fotografovanie eventu slúži trom marketingovým účelom:

 1. Vďaka eventu dochádza k ovplyvňovaniu a motivácii zákazníkov, obchodných partnerov, jeho prostredníctvom je možné predstavovať najrôznejšie vízie, služby alebo výrobky. Event vyvoláva citové podnety, tvorí pozitívny obraz produktu alebo ponúkanej služby. Preto je dôležitým nástrojom marketingu a preto je treba, aby hostia mali trval[ spomienku na toto podujatie.
 2. Dôležité udalosti v živote firmy je užitočné mať zdokumentované pre archívne účely a pre budúcnosť.
 3. V niektorých prípadoch treba dokumentovať visibilitu partnerov a sponzorov. Vtedy je dôležité zabezpečiť kvalitný výstup pre ďalšie použitie v tlači, alebo online komunikácii.

Tieto tri princípy sa týkajú všektých firemných eventov, bez ohľadu na to či ide o

 • konferencie
 • obchodné prezentácie
 • pracovné večere
 • zamestnanecké dni
 • gakavečery a odovzdávania cien
 • firemné výročia
 • dni otvorených dverí

alebo iný firemný event.

Prečo je dôležitý profesionálny fotograf na event?

Viem si predstaviť to pokušenie osloviť niekoho vo vašej kancelárii, aby priniesol na váš firemný event fotoaparát. A možno ste v pokušení, že to zvládnete sami. Ponúkam vám pár  dôvodov, po ktorých možno budete chcieť zvážiť prenájom profesionálneho fotenia za vás.

Profesionálny eventový fotograf má správne vybavenie.

Profesionálny fotograf investoval do svojho vybavenia veľa peňazí. A to nielen do kvalitného fotoaparátu, ale aj do celého radu objektívov, filtrov a možností osvetlenia, aby dostal tie najlepšie možné fotky.

Vy a fotograf na event máte v mysli rovnaké ciele.

A to sú skvele vyzerajúce fotky! Túžbou profesionálneho eventového fotografa je získať záber najvyššej kvality, pretože to je aj jeho vizitka! Nie je na vašom evente, aby sa zoznamoval, alebo sa bavil – je tam aby zachytil jedinečnosť Vašej akcie. Ak zdieľate jeho fotky z eventu, zdieľate jeho prácu a on chce, aby všetko vyzeralo tak dobré, ako je to možné.

Profesionálny eventový fotograf vie, ako uvoľniť hostí pre fotenie.

Všetci vieme, že mnohí ľudia nie sú fotografovaním nadšení, ale fotograf vie ako pracovať s odmietavými ľuďmi, hanblivými dámami, alebo rozjašenými deťmi.

Profesionálne vám ponúkne sumár záberov.

Profesionálny fotograf na firemný event vie ako zachytiť atmosféru vášho eventu. Či sú na ňom malé skupinky, jednotlivci, detaily, alebo špeciálna výzdoba – fotograf na event je trénovaný v tom, aby zachytil udalosti tak ako sa rozvíjajú. A potom vám o tom fotkami povie ich príbeh.

Existuje celý rad prípadov, keď treba fotografovať špeciálne akcie pre vašu skupinu alebo biznis. Od malých akcií, ako je napríklad malé neformálne stretnutie kancelárie až po veľký fundraisingový galavečer. Profesionál za kamerou dokáže zachytiť jedinečné okamihy, ktoré neskúsený fotograf nezachytí.

Objednajte si fotografa na event

Je jedno či nás budete kontaktovať na telefónnom čísle + 421 903 461 243, emaile, alebo pomocou formulára na tejto webstránke. To čo budeme od vás potrebovať na rezervovanie termínu je:

 • termín eventu, prípadne ak ide o viac dní, dátum každého z eventov
 • predpokladaný čas fotenia, čiže od – do. Niektoré eventy sú prerušené (napr. 9-14:00 konferencia, 20:00-22:00 galavečer), ale to nie je problém. Čas sa tiež občas zmení, ale na to sme zväčša pripravení.
 • miesto konania eventu je dôležité pre plánovanie dopravy a prípadného prenocovania

Objednajte si nás na fotenie vášho eventu