E-commerce konferencia CREATIVE summit

CREATIVE summit bola e-commerce konferencia, ktorá rieši každodenný biznis majiteľov e-shopov, rozoberá témy do hĺbky, diskutuje konkrétne problémy, a to všetko na praktických príkladoch zo života úspešných e-shopov.

Mohli sme si  vypočuť unikátne prednášky, odborné informácie, prípadové štúdie a panelové diskusie. Na základe 12-ročných skúseností v e-commerce  organizátor starostlivo vybral témy a prednášajúcich, ktorí sú odborníkmi z rôznych oblastí online marketingu, SEO, UX a ďalších. Cieľom CREATIVE summitu bolo edukovať a zlepšovať e-commerce prostredie na Slovensku, a tiež pomáhať budovať vzťahy medzi majiteľmi e-shopov a odborníkmi z e-commerce oblasti.

Na konferencii vystúpili

Pavel Ungr – nezávislý SEO konzultant
Jan Kvasnička – nezávislý UX konzultant
Peter Štrbo – online marketing konzultant, Expandeco
Martin Brablec – CEO, Obsahova agentura
Martin Svoboda – business development manager, Google
Tomáš Vrtík – CEO, Expandeco
Eva Kianičková  – vedúca zákazníckeho servisu, Martinus.sk
Martin Zahuranec – CEO, Eyerim.sk
Lucie Andrýsková – Brand manager, Feedo.cz
Dalibor Cicman – CEO, GymBeam.sk

* Poznámka: V súvislosti s nariadeniami GDPR nemôžeme zobrazovať fotografie ľudí, od ktorých nemáme súhlas so zverejnením. Z toho dôvodu na týchto stránkach uvidíte len veľmi prísny výber z cca 600 fotografií, na ktorých ľudia nie sú identifikovateľní, resp. nespadajú do kategórie verejných osôb a umelcov. Pri posudzovaní kvality predložených fotografií prosím pamätajte na to, že tie najlepšie (=emotívne) fotky sme proste nemohli zverejniť.

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať