Blog

Za posledných 10 rokov patrí DJ TAGER jednoznačne medzi najbookovanejších a najvyťaženejších DJov v Strednej a Východnej Európe (viac než 120 bookingov ročne).

Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House.

Fotografovanie DJ na pódiu je častokrát ťažký oriešok, pretože pri fotografovaní jeho predstavenia je najdôležitejšie osvetelnie. Fotograf nemôže použiť blesk a preto musí len využívať to čo mu ponúknu osvetľovači. Výborné fotky DJ-ov preto pochádzajú hlavne z veľkých koncertov a stagov, kde si organizátori dali extra záležať aj na bombastickej svetelnej show. Tu na Nádvorí sa však nedala očakávať ohromujúca svetelná show ale nakoniec fotky DJa Tagera vyšli veľmi dobre.

 

Menu