DJ Tager

Za posledných 10 rokov patrí DJ TAGER jednoznačne medzi najbookovanejších a najvyťaženejších DJov v Strednej a Východnej Európe (viac než 120 bookingov ročne).

Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House.

Fotografovanie DJ na pódiu je častokrát ťažký oriešok, pretože pri fotografovaní jeho predstavenia je najdôležitejšie osvetelnie. Fotograf nemôže použiť blesk a preto musí len využívať to čo mu ponúknu osvetľovači. Výborné fotky DJ-ov preto pochádzajú hlavne z veľkých koncertov a stagov, kde si organizátori dali extra záležať aj na bombastickej svetelnej show. Tu na Nádvorí sa však nedala očakávať ohromujúca svetelná show ale nakoniec fotky DJa Tagera vyšli veľmi dobre.

 

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať