Československé Firemné Hry, Marec 2018

Cieľom Česko-Slovenských firemných hier 2018 bolo pripomenúť si  hodnoty spoločného štátu Čechov a Slovákov a prostredníctvom športu rozvíjať vzájomné porozumenie a vzťahy v českom a slovenskom podnikateľskom prostredí i v globálnych korporáciách, ktoré pôsobia na oboch trhoch. Ťahákom podujatia bol ambasádor Jozef Golonka.

Športové fotografie môžu byť jednou z najväčších výziev, dokonca aj pokročilého fotografa. Aj najmenšia chyba môže úplne zničiť fotku športovca. Naopak je tiež ale dôležité mať na pamäti, že ako športový fotograf má človek veľa šancí získať fotku s veľkým dosahom. Pri fotografovaní športového podujatia je, na rozdiel od akejkoľvek inej témy, ktorú som fotil (snáď okrem fotenia divadla), automaticky zakomponovaná dráma. Vrcholné výkony sľubujú fotografie s vrcholnými emóciami.

V roku 2018 si pripomíname 100.výročie založenia Československa. A hoci už štvrťstoročie Česi a Slováci spravujú svoje vlastné štáty a každý z nás je trochu iný, stále máme k sebe blízko. Aj Slovenské firemné hry a České firemní hry už dlho a úzko spolupracujú. V dňoch  23.-25.3. 2018 pozvala organizátorská eventová agentúra Elcop  do Vysokých Tatier slovenských i českých firemných športovcov, aby prišli osláviť 100 rokov od vzniku svojho spoločného štátu na spoločných Česko-Slovenských firemných hrách. Tatry sú symbolom slovenskej národnej hrdosti,  ale i miestom, kde Česi nechali kus svojho srdca, a preto sa do nich radi vracajú.

A my sme fotili.

* Poznámka: V súvislosti s nariadeniami GDPR nemôžeme zobrazovať fotografie ľudí, od ktorých nemáme súhlas so zverejnením. Z toho dôvodu na týchto stránkach uvidíte len veľmi prísny výber z cca 4000 fotografií, na ktorých ľudia nie sú identifikovateľní, resp. nespadajú do kategórie verejných osôb a umelcov. Pri posudzovaní kvality predložených fotografií prosím pamätajte na to, že tie najlepšie (=emotívne) fotky sme proste nemohli zverejniť.

Zdieľať článok:

Mohlo by vás zaujať